OdposluchyOdposluchy - V dnešnej dobe sa môžeme strenúť s rôznymi zariadeniami pre odpočúvanie. Môže to byť klasické odpočúvanie cez stenu, odpočúvanie na dialku, GSM odpočúvanie ale aj RF a UHF odpočúvanie pomocou prijímačov.

Odposluch je možné ukryť do rôznych zariadení, ktoré denno denne používame. Pri individuálnych požiadavkách je možné odposluch pripraviť s bateriou s rôznou kapacitou alebo napojiť priamo k sieťovému káblu a tak zabezpečiť NON-STOP prevádzku.

Ak máte podozrenie, že priestor v ktorom pracujete, žijete môže byť odpočúvaný, možte si ho preskenovať s detektorom GSM ploštíč...
Porovnať výrobok (0)


GSM lokátor do auta s odposluchom v USB adaptery

GSM lokátor do auta s odposluchom v USB adaptery

GSM lokátor do auta s odposluchomNenápadne zariadenie pre sledovanie a odpočúvanie automobilu.GSM/GPRS odposluch v USB adaptery do auta.Do zariadenia je nutné vložiť SIM kartu a následne je pripravené..

99.00€

GSM odposluch s PIR senzrom

GSM odposluch s PIR senzrom

GSM odposluch s PIR senzromGSM odposluch s PIR senzorom je skvelý pomocník ak potrebujeme jednoducho zabezpečiť priestor pred neželaním vniknutím. Pri zaznamení pohybu Vám zariadenie zatelefonuje a Vy..

55.00€

GSM odposluch v predlžovačke

GSM odposluch v predlžovačke

GSM odposluch v predlžovačkeProfesionálne zariadenie pre odpočúvanie priestoru. GSM modul je pripojený k sieťovému káblu takže po pripojení predlžovačky do siete je v prevádzke aj GSM modul.Odposluch ..

279.00€

LED stolová lampa s GSM odposluchom

LED stolová lampa s GSM odposluchom

LED stolová lampa s GSM odposluchomStolová lampa s GSM odposluchom. Nenápadné zariadenie pre odpočúvanie priestorov. Výdrž baterie až 12 dní v pohotovostnom režime. Pri nepretržitom používaní výdrž cc..

0.00€

Profesionalna ploštica s prijímačom

Profesionalna ploštica s prijímačom

Profesionalna ploštica s prijímačom pre odpočúvanie do 500mProfesionálna sada ploštice s prijímačom pre odpočúvanie do vzdialenosti cca 500mPo umiestnení a zapnutí ploštice môžete počuť zvuk cez vysie..

129.00€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)