Profi

Profesionálna špionážna technika


Profesionálna technika na mieru. Vyhotovenie podľa požiadaviek zákaznika.

Možné inštalovať kamerový modul s diaľkovým ovládaním, kamerový modul s Wifi prenosom alebo GSM odposluch do zariadení podľa požiadaviek zákazníka.

Kamerový modul s dialkovým ovládaním - modul možné vložiť do akéhokoľvek zariadenia podľa požiadaviek zákaznika. Napájanie batériou poprípade ak dané zariadenie je vybavené napr. adaptérom k el. energii je možné napojiť na tento adapter.


Kamerový modul s Wifi - modul možné vložiť do akéhokoľvek zariadenia podľa požiadaviek zákaznika. Napájanie batériou poprípade ak dané zariadenie je vybavené napr. adaptérom k el. energii je možné napojiť na tento adaptér. Na zariadenie je možné pripjiť sa pomocou aplikácie v mobile, tablete alebo pomocou PC. Obraz z kamery môžete sledovať ONLINE v reálnom čase.


GSM odposluch - odposluch je možné vložiť do akéhokoľvek zariadenia podľa požiadaviek zákaznika. Napájanie batériou poprípade ak dané zariadenie je vybavené napr. adaptérom k el. energii je možné napojiť na tento adaptér. Modul je vybavený slotom na SIM kartu poprípade na SD kartu. Do zariadenia je nutné vložiť aktívnu SIM kartu a následne je zariadenie aktívne. Po zatelefonovaní na danú SIM kartu je možné odpočúvať priestor v okolí cca 7 metrov.

Inštalácia možná napríklad do :

Repro k PC s Wifi kamerou

Tlačiareň s Wifi kamerou

Retro radio s Wifi kamerou

Mini hifi system s Wifi kamerouPorovnať výrobok (0)


Inštalácia kamerového modulu s diaľkovým ovládaním

Inštalácia kamerového modulu s diaľkovým ovládaním

Inštalácia kamerového modulu s diaľkovým ovládanímKamerový modul s dialkovým ovládaním - modul možné vložiť do akéhokoľvek zariadenia podľa požiadaviek zákaznika. Napájanie batériou poprípade ak ..

169.00€

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)