Radio s Wifi IP kamerou / P2P/ LAN


Špičkové špionážne zariadenie alebo prostriedok pre zabezpečenie priestoru neviditeľnou kamerou.


V zariadení sa ukrýva kamera s mikrofonom, ktorej obraz môžete sledovať kedykoľvek odkiaľkoľvek pomocu Vašho mobilu, tabletu alebo PC.


Kamera disponuje funkciami ako : 

detekcia pohybu, 

ONVIF

P2P

Podpora SD kariet do 32GB ( nie je v balení)


Zariadenie funguje ako klasicke radio + ma projektor, ktorý premieta čas na stenu.___________________________________________________________________________

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNIKOV : ZARIADENIE JE URČENÉ VÝHRADNE NA ŠTUDIJNÉ ÚČELY !

PREDÁVAJÚCI NENESIE ŽIADNU ZODPOVEDNOSŤ ZA UJMY SPÔSOBENÉ UŽÍVANÍM, KTORÉ JE V ROZPORE SO ZÁKONMI NA ÚZEMÝ DANEJ KRAJINY !

__________________________________________________________________________________________________________Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Radio s Wifi IP kamerou / P2P/ LAN

  • Kód produktu: radio_clock_IP
  • Dostupnosť: Skladom
  • 339.00€


Dostupné možnosti


Súvisiace produkty

IP Wifi kamera v žiarovke

IP Wifi kamera v žiarovke

IP Wifi kamera v žiarovkeŠpičková kamera s FULL HD rozlíšenímZariadenie funguje aj ako klasická žiarovka no narozdiel od nej ma v sebe ukrytú kameru s vysokým rozlíšením. Kamera je ľahko ovládateľná p..

229.00€

Pánsky opasok s WIFI kamerou /P2P/720P

Pánsky opasok s WIFI kamerou /P2P/720P

Pánsky opasok s WIFI kamerou /P2P/720PŠpionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku. Kamera je ľahko ovládateľná cez aplikáciu v mobile, tablete alebo PC odkiaľ môžete sledovať obraz z kamery ONLINE. R..

249.00€

Pero s HD kamerou a Wifi

Pero s HD kamerou a Wifi

P2P Wifi kamera ukrytá v pereElegatné pero s ukrytou HD kamerou dokáže nahrávať video avšak zároveň je možné sledovať obraz ONLINE pomocou aplikácie v mobile.Veľmi jednoduchá inštalácia a obsluha.Špec..

179.00€

Nástenné hodiny s kamerou a PIR senzorom

Nástenné hodiny s kamerou a PIR senzorom

Nástenné hodiny s kamerou a PIR senzoromDlhá výdrž baterie vďaka PIR senzoru - nahráva video len pri zaznamenaní pohybuVýdrž až 10 dníRozlíšenie videa 720x480 / 320x28030 snímok za sekunduvideo formát..

89.00€