Budik s Wifi kamerou / Full HD / P2P


Špionážna kamera ukrytá v budíku. Toto zariadenie je vhodné na umiestnenie kdekoľvek. Obraz z kamery môžete sledovať ONLINE pomocou Vášho smartfonu, tabletu alebo PC cez predvolenú aplikáciu. Inštalácia je veľmi jednoduchá.

Zariadenie taktiež podporuje detekciu pohybu do vzdialenosti cca 5 metrov kedy je automaticky spustené video a ukladané na SD kartu, ktorú je potrebné vložiť do zariadenia (podpora do 32GB)


Špecifikácia :

- zorný uhol až 90°

- video format AVI

- kapacita baterie 2200 mAh

- pri zaznamenávaní videa výdrž baterie 4 hodiny

- kompresia H.264

- zaznamenanie zvuku do 5 metrov

- podpora Micro SD do 32gb

- detekcia pohybu do 5 metrovUPOZORNENIE PRE ZÁKAZNIKOV : ZARIADENIE JE URČENÉ VÝHRADNE NA ŠTUDIJNÉ ÚČELY !

PREDÁVAJÚCI NENESIE ŽIADNU ZODPOVEDNOSŤ ZA UJMY SPÔSOBENÉ UŽÍVANÍM, KTORÉ JE V ROZPORE SO ZÁKONMI NA ÚZEMÝ DANEJ KRAJINY !Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Budik s Wifi kamerou a detekciou pohybu / Full HD / P2P /

  • Kód produktu: 120
  • Dostupnosť: Skladom
  • 249.00€


Dostupné možnosti


Súvisiace produkty

IP Wifi kamera v žiarovke

IP Wifi kamera v žiarovke

IP Wifi kamera v žiarovkeŠpičková kamera s FULL HD rozlíšenímZariadenie funguje aj ako klasická žiarovka no narozdiel od nej ma v sebe ukrytú kameru s vysokým rozlíšením. Kamera je ľahko ovládateľná p..

229.00€

Pero s HD kamerou a Wifi

Pero s HD kamerou a Wifi

P2P Wifi kamera ukrytá v pereElegatné pero s ukrytou HD kamerou dokáže nahrávať video avšak zároveň je možné sledovať obraz ONLINE pomocou aplikácie v mobile.Veľmi jednoduchá inštalácia a obsluha.Špec..

179.00€

Špionážna Wifi kamera Googo

Špionážna Wifi kamera Googo

Špionážna kamera s Wifi pre vzdialené sledovanie cez Váš mobil alebo tabletSkvelá kamera, ktorú e vhodná pre použitie napríklad v kancelárii, obývačke a pod. Vhodné umiestnenie je na stôl, poličku, sk..

119.00€

Nástenné hodiny s Wifi HD kamerou a PIR senzorom

Nástenné hodiny s Wifi HD kamerou a PIR senzorom

Nástenné hodiny s Wifi HD kamerou a PIR senzoromŠpionážna kamera ukrytá v nástenných hodinách s rozlíšením 1280x720 je skvelý pomocník vo Vašej kancelárii. Vďaka PIR senzoru dokáže vydržať až cca 10 d..

149.00€